Ir noslēgušās hokeja turnīra “Amber Puck” U-11 grupas sacensības. Trīs dienas desmit komandas no Latvijas un Lietuvas sacentās par uzvarētāju godu, spēlējot gan LOC Ledus hallē, gan “Akropolis” laukumā  Klaipēdā.

Uzvaru pārliecinoši svinēja HS Rīga U-11 komanda, aiz sevis atstājot HC Klaipeda, bet trešo vietu skaistā spēlē pret BHC37 izcīnīja Liepājas SSS jaunie hokejisti. Par turnīra labāko vārtsargu tika nosaukts Jegors Kirpičkins (HS Rīga), labāko aizsargu – Žans Mednis (BHC37), labāko uzbrucēju –  Vjačeslavs Mosavičius (HC Klaipeda), bet turnīra vērtīgākais spēlētājs Oskars Lūks ir no Liepājas komandas.

Paralēli notika arī hokeja prasmju sacensības uz ledus, kur nepārprotami labākā bija HS Rīga komanda Liepājā un BHC37 komanda Klaipēdā. Svētdien LOC Ledus hallē, kur notika fināla spēles, hokejisti varēja pārbaudīt savas iemaņas, piedaloties dažādos ar hokeju saistītos konkursos. Arī te tika atzīmētie labākie ripas pārvaldītāji. Jāpiezīmē, ka gan atklāšanas ceremonija, gan prasmju konkursi vienlaicīgi notika abās pilsētās, kurās norisinājās turnīrs.

Viens no “Amber Puck” turnīra organizētājiem, treneris Nikolajs Siļčonoks ar šīs grupas turnīra organizēšanu nodarbojas jau trešo gadu:  “Gribu, lai komandas, kuras atbrauc uz turnīru, saprot, ka viņi brauc gūt pieredzi, dzīvot hokeja atmosfērā, mācīties, bet rezultāts ir pakārtots. Tāpēc arī prasmju konkursā gribējām, lai piedalās komanda, nevis individuāli sportisti, jo komandā ir spēks – gan sportistu, gan organizētāju komandā!”

Ar U-11 sacensībām ir noslēdzies “Amber Puck” turnīra pirmais posms. 25. un 26. augustā spēkiem mērosies amatieru komandas, bet “saldais ēdiens” būs augusta pēdējā nedēļas nogalē, kad uz ledus nāks OHL četras komandas, tai skaitā HK “Liepāja”. Ieeja uz visām turnīra spēlēm ir bezmaksas!