Ir noslēgušās turnīra “Amber Puck” amatieru posma sacensības, kurās piedalījās sešas komandas no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Eiropas apvienotā komanda.

Uzvaru šoreiz izcīnīja mājinieki “Amber Way”, aiz sevis atstājot “Amhel United” (EUR) un HC “Avangards” (Baltkrievija). Par sacensību vērtīgāko spēlētāju tika nosaukts Dans Beržanskis (“Amber Way”), labāko vārtsargu – Kristers Nazarovs (HK “Ventspils novads”), labāko aizsargu – Boriss Konovalovs (“Amhel United”), labāko uzbrucēju – Jurijs Aleksejevs (HK “Avangards”).

Atklājot sacensības, Liepājas domes Sporta pārvaldes vadītājs Elans Strazdiņš uzsvēra: “Prieks šeit redzēt dažāda vecuma un dažādas pieredzes hokejistus. Jūs piedalāties šajā turnīrā jau ceturto gadu, tātad novērtējat!”

Savukārt turnīra “Amber Puck” organizētājs Andrejs Žukovs paguva arī pats uzspēlēt komandas “Amber Way” sastāvā un saka: “Ar sportu esmu saistīts kopš bērnības, sākot ar klasisko cīņu, boksu un futbolu. Samērā nesen sapratu, ka gribu iemācīties labi slidot un spēlēt hokeju. Ja biju izlēmis, tad arī izdarīju! Lēnām sapulcēju amatierus, trenējāmies, izveidojās komanda. Turnīrs ir gan tā dalībnieku, gan liepājnieku priekam.”

Tagad nedēļas nogalē ir gaidāms “Amber Puck” pēdējais posms, kurā spēkus pirms sezonas pārbaudīs četras OHL komandas – HK “Liepāja”, HK “Kurbads”, HK “Zemgale/LLU” un HK “Lido”. Ieeja uz visām spēlēm bezmaksas!